• Office 365

Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego, sala Studenckich Grantów Badawczych
ul. Jana Matejki 32/38

Opis szkolenia

Komisja ds. Doskonalenia Dydaktyki UŁ zaprasza na szkolenie „Tworzenie interaktywnych testów i ankiet – Office 365”. Program szkolenia jest dostępny tutaj.

Szkolenie jest skierowane do pracowników UŁ będących nauczycielami akademickimi zainteresowanych wykorzystaniem cyfrowych ankiet oraz testów w pracy naukowej oraz dydaktycznej. Narzędzia prezentowane podczas warsztatów należą do pakietu Office 365 dostępnego dla Wykładowców UŁ.

Wymagania: Posiadanie konta w Office 365 czyli konta służbowej poczty elektronicznej w usłudze MS Office 365.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona. W przypadku rezygnacji z udziału niezbędne jest poinformowanie organizatora (noweksztalcenie@uni.lodz.pl) najpóźniej trzy dni przed rozpoczęciem szkolenia – tak, aby umożliwić uczestnictwo innym osobom.

Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony odpowiednim dokumentem.

Zapisy trwają od 29 stycznia do 12 lutego lub do wypełnienia limitu miejsc.
Min. do uruchomienia szkolenia 7 osób.

W przypadku jakichkolwiek problemów z zapisem na szkolenie prosimy o kontakt: noweksztalcenie@uni.lodz.pl

Wczytuję mapę...
Po zalogowaniu, użytkownik zostanie przeniesiony do strony z wydarzeniami.

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.